• Výuka náboženství

15:00 ZŠ ul. Masarykova 1.-2. třída
    čtvrtek 14:00 ZŠ ul. Havlíčkova 4.-5. třída
    15:00 ZŠ ul. Masarykova 3. třída
  • V neděli 24. června bude mše svatá v opatském chrámu sv. Petra a Pavla v 10 hodin. Při ní děti přistoupí poprvé ke svatému přijímání. Mše svaté v 8:00, v 9:30 a v 11:00 odpadají.
  • V neděli 24. června je sbírka na bohoslovce a seminář.
  • Srdečně zveme na "Zpívání Panně Marii..." - koncert písničkáře Petra Lutky, který se koná v pondělí 25. června v 15 hodin v kostele Božského Srdce Ježíšova u sester Těšitelek.
  • Rajhradskou pouť oslavíme v neděli 1. července. Mše svaté budou ráno v 8 hodin a v 10:30 zpívaná mše svatá. Našimi hosty budou opět klienti ústavu z Nezamyslic. Před kostelem bude stánek s výrobky jejich chráněné dílny.
  • V pátek 6. července pojedeme na farní zájezd do premonstrátského kláštera v Gerasu v Rakousku. Cena zájezdu je 400 korun včetně vstupného. Zájezd je již plně obsazen.
  • V neděli 29. července pojedeme na pouť ke sv. Anně v Lesním Hlubokém na zámečku rajhradských benediktinů. Cena zájezdu i s občerstvením na nádvoří zámečku je 150 korun. Prosíme zájemce, aby se přihlásili včas.

znak opatství